Jdi na obsah Jdi na menu
 


10.4. 2009

9. 4. 2009

 

Místo: Sadov
Čas: 13:30 – 17:30
Počasí: minimální oblačnost, horko
 
Hráči:
Saint Hell – 6 hráčů
43.prapor – 5 hráčů
 

 
1.hra
2.hra
3.hra
4.hra
5.hra
6.hra
Saint Hell
X
X
X
X
X
X
43.prapor
 
 
 
 
 
 

 
Tato akce se zdařila díky dobrému počasí a většímu počtu lidí než to bylo minule.
 
1.hra – po několika minutách jsme došli kamsi na neznáme místo lesa a 43.prapor šel na před za účelem někde se opevnit a my jsme měli na ně zaútočit.. Tato hra byla asi nejkratší ze všech. Byli jsme rozděleni do dvou družstev po třech první tým šel jako první a měl narazit a zaútočit na nepřítele. 2.družstvo šlo kousek stranou a po kontaktu obešlo nepřítele a zneškodnilo ho.
2.hra – role se otočila a my jsme byli v roli obránců. Opevnili jsme se na břehu potoka a vyvráceného stromu. 43.prapor nás chtěl obejít zprava a zleva, po nezdařeném útoku zprava přesunul všechny síly na levou stranu. Tam ale byl viditelnější terén, a tak jsme je už z dálky všechny viděli což nám pomohlo je všechny po jednom postřílet.
3.hra – náš tým se usadil na břehu potoka za účelem uvařit si jídlo a 43.prapor se šel někam ukrýt neznámo kam. Po několika minutách byl vyslána průzkumná hlídka skládající se ze dvou členů. Když už náš základní tábor nebyl v dohledu přepadl hlídku 43.prapor, který byl na kopci nad cestou po které hlídka šla. Hlídka byla překvapena a měla hodně na mále.
Nezbývalo jí než co nejrychleji utéct zpět k ostatním. Díky hlídce jsme věděli, kde se nachází.Jedno družstvo jsme poslali stejným směrem jako šla hlídka, aby je odlákali a 2. družstvo se vydalo po úpatí kopce na horu za nepřítelem, 43.prapor dobře odhadl náš postup a stáhl se a přichystal nám nečekaný odpor, v této hře jsme poprvé měli ztráty.
4.hra – vydali jsme se s 43.praporem na 15ti minutový pochod do zříceného skladu uhlí (podle nich nemocnice), 43.prapor šel na před poněvadž jsme po cestě ztratili půlku našeho týmu tak jsme je museli najít. Když už jsme byli všichni vydali jsme se po stopách 43.praporu a zanedlouho jsme viděli zříceniny. Okamžitě jsme zaútočili a přistihli jsme je nepřipravený, takže nebylo obtížné vyhrát.
5.hra – opět jsmedobývali zříceniny, 43.prapor se tentokrát připravil a připravil nám tvrdý odpor. Dobývání bylo těžké, ale nakonec jsme je dobyli, i přes ztráty několika členů.
6.hra – tentokrát trosky dobýval 43.prapor a my jsme bránili. Protože máme malé zkušenosti z bránění trosek a CQB nehrajeme, byl to pro nás těžký úkol. Obsadili jsme pozice a dva členové se usadili venku za budovou, aby kryli záda ostatním.43.prapor toto místo dobře znal a tak jeho útok byl ze začátku efektivní. Členové venku se museli ihned stáhnout dovnitř jinak by je čekala jistá smrt. 43.prapor obklíčil trosky ze všech stran a nepřestával nás zasypávat kuličkami.Po nějaké době se nám podařilo útok zastavit. Několik našich členů bylo zraněno střelbou a nebyli schopní se bránit, ocitli jsme se na tenkým ledě a už jsme moc nedoufali, že to vyhrajeme. Pravdou byl ale opak, nakonec se nám podařilo naše opevněné trosky ubránit a vyhrát.