Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bleeding point

17. 6. 2009

Obrazek

 

Úvod
            Píše se rok 1944 a ve zdejším městečku Žlutice se pár šílených Němců pokouší zvrátit výsledek války a vynalézají látku, pro vojáky SS a wehrmachtu, která z nich udělá nesmrtelné a krvežíznivé stvůry, které zabijí vše co jim přijde do cesty, ovládat se dají jen pomocí přístroje, který vypadá jako malý vysílač s mnoha dráty a kabely, který je může jak oživit, tak usmrtit. Pro smůlu němců než vůbec stačili tuto věc aplikovat, spojenecké jednotky je překvapili a zmocnili se tohoto ďábelského přístroje. Spojenecké jednotky přístroj schovali a dodnes ho střeží jednotka speciálních vojáků vybraných tajnou organizací. Několik přetvořených obětí tímto virem bylo usmrceno a zakopáno na zdejším hřbitově pod náhrobkem padlých německých vojáku za 2. sv. války.
Současnost:
            Skupinka archeologů, kteří jeli do tohoto slunného místa hledat vykopávky starého osídlení z dob husitů, našla zakopané tajné dokumenty, které obsahují fotografie přístroje a podrobné informace o jeho používání. Tyto dokumenty, aniž by si byli vědomi, jaký že to drží dokument, odnesly ho do muzea a odevzdali ho lidem, kteří se o výstavní věci starají, jeden z nich kterému je odevzdali, patří ke skupině stoupenců již mrtvého Hitlera a pomocí tohoto přístroje chtějí znovu mrtvoly oživit a získat tak znovu moc. Přidali ještě na svojí stranu fanatickou německou jednotku a spolu chtějí tento vysílač získat zpět. Pokud by se jim to povedlo čekal by strašlivý konec celou Evropu, poněvadž tento vir se dá také přenášet i krví. V cestě jim stojí jen nic netušící jednotka.
 
Informace:
Pro všechny :             
-          jen pro zvané
-           akce se bude konat 9.7. 2009
-           sraz bude u bažantárny od 10hod. – 11hod.
-           akce bude cca od 11hod. – 16:30hod.
-          bude stanoveno místo pro mrtvoliště, které            
bude označeno páskou
-           Zasažený se odebere na mrtvoliště a po 15 minutách se může zpět vrátit do hry, toto se může opakovat jen 4krát, po páté už se nebude moct vrátit zpět do hry a zůstane na mrtvolišti
-          zákaz kladení pastí ( natahování drátů, ostnatých dráty, atd.)
-          zákaz pyrotechniky ( dýmovnice, granáty )
-           každý by měl mít hodinky (aby si mohl hlídat čas na mrtvolišti, popřípadě pokud by dobili, nebo ztratili oblast)
-           zařazení do jaké skupiny budou týmy patřit se vyřeší na místě
-           každá strana by měla mít vlajku, proto kdo má, ať si ji vezme, jedno jaká
 
Pro spojenecké jednotky :
-           jejím úkolem bude ubránit budovu, ve které se tento vysílač nachází
-           pokud nepřítel tuto oblast obsadí, musí ji do 20 minut zpět dobýt jinak skončí, jako poražení
-           budou se nacházet v blízkosti vysílače
-           vysílač nesmí přemisťovat
Pro fanatické jednotky :
-                     jejím úkolem bude dobýt budovu a zmocnit se přístroje
-                     po dobytí musejí tuto oblast udržet nejméně 20 minut

-                     budou mít vyznačenou počáteční pozici, kam se budou přemisťovat po uplynutí doby na mrtvolišti, odkud půjdou znova do útoku

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Náhledy fotografií ze složky